Hakkımızda

Aks Mekanik Ltd. Şti. firması, kurucusu Tolga KÜÇÜKSARI’nın, 20 yılı aşkın tesisat sektörü tecrübeleri ile belirlemiş olduğu, sektörde ki kaliteli ürün, nitelikli işçilik, profesyonel hizmet ve güvenilir firma, konularında ki noksanlıkların giderilmesi, sektöre teknolojik tesisat sistemlerinin tanıtılması ve kullanımının yaygınlaştırılması amacı ile 05 Nisan 2022 tarihinde kurulmuştur.

Teknolojik tesisat sistemlerini, kaliteli işçilik ile birleştirerek profesyonelce piyasaya sunmayı hedefleyen firmamızın birincil önceliği, tam müşteri memnuyetini sağlayarak müşterilerimizin güvenini kazanmaktır.

Bu amaçla endüstriyel bina, konut ve tersane sektörlerinde faaliyet gösteren firmamız, her türlü tesisat probleminin çözümünde öncü ve güvenilir firma olma kararlılığıyla hareket etmektedir. Firmamız, konutlarda; Sıhhi tesisat, Doğalgaz tesisatı, Kalorifer tesisatı ve yerden ısıtma, Endüstriyel binalarda; sıhhi tesisat, çatı yağmur suyu sifonik drenaj sistemi konularında proje, malzeme satışı ve uygulama gerçekleştirirken, tersanelerde ise yatlar için temiz su, pis su, yangın, sintine ve yakıt tesisatları için malzeme satışı gerçekleştirmektedir. Firmamız sunmuş olduğu çözümlerde, çözüm ortağı olarak, tesisat sektöründe marka olmuş pek çok yerli ve yabancı üretici firmanın yanı sıra, her türlü yeterlilik belgesine ve tecrübeye sahip, güvenilir taşeron firma ve ustalar ile birlikte çalışmaktadır.

Her türlü tesisat ile ilgili, proje, yerli-ithal malzeme tedariki veya işçilik, tüm ihtiyaçlarınız için güven ile yanınızda olacak bir firma arıyorsanız, biz buradayız. Sizin ile tanışmaktan mutlu oluruz.